Historie 2021

Celostátní studentská vědecká konference

Datum konání: 21. – 22. října 2021

Místo konání: Filozofická fakulta Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem, Pasteurova 13

O konferenci

Celostátní studentská vědecká konference je každoročně pořádanou akcí, kde se studenti a studentky historických oborů setkávají, aby představili a porovnali své práce, vyzkoušeli si aktivní účast na konferenci a v neposlední řadě také poznali své kolegy a kolegyně z jiných univerzit a navázali nové kontakty. První ročník této soutěžní konference se uskutečnil již v roce 1995 v Ostravě. Jednotlivé univerzity se v pořadatelství střídají. Univerzita J. E. Purkyně hostila tuto akci již dvakrát, v letech 2001 a 2009. Celostátní studentská vědecká konference se tedy do Ústí nad Labem vrací po dlouhých dvanácti letech.

Pořadatel

Katedra historie, Katedra archivnictví a pomocných věd historických

Garant: Mgr. Vilém Zábranský, Ph.D.

Filozofická fakulta Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem

Pasteurova 13, 400 96 Ústí nad Labem

Důležité termíny

• 28. únor, nahlášení předběžného zájmu o účast v soutěži