Nadcházející konference

Dějiny ve veřejném prostoru IV (Paměť pod tlakem: napětí, konflikty, katarze)

Datum konání: 17.–18. října 2024

Termín podání přihlášek: 15. května 2024

Místo konání: Filozofická fakulta UJEP, Pasteurova 13, 400 96, Ústí nad Labem

Webová stránka akce

Kontakt

Pořadatelé

• Filozofická fakulta Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem
  • Filozofická fakulta Univerzity Karlovy
  • Historický ústav AV ČR, v. v. i.
  • Ústav pro soudobé dějiny AV ČR, v. v. i.
  • Národní muzeum
  • Antikomplex, z.s.
  • Muzeum města Ústí nad Labem

Konference se koná s podporou Akademie věd v rámci výzkumného programu Strategie AV21 „Město jako laboratoř změny; Stavby, kulturní dědictví a prostředí pro bezpečný a hodnotný život“.

ff czff uk logohistoricky ustav avusd logonarodni muzeumAntikomplex logo    muzeum usti