Nadcházející konference

Komunikační sítě: předávání, přijímání a oběh informací od raného novověku do poloviny 19. století

Datum konání: 24. října 2024

Termín podání přihlášek: 10. června 2024

Místo konání: Filozofická fakulta UJEP, Pasteurova 13, 400 96, Ústí nad Labem

O konferenci

Kolokvium, které je 8. ročníkem cyklu Formy a přeměny diplomatické produkce v novověku, bude zaměřeno na témata související s předáváním zpráv a informací ve společnosti a s různými aspekty těchto procesů. Tematicky bude zakotveno v období od roku 1500 do poloviny 19. století s možností drobných časových přesahů.

PhDr. Václav Zeman, Ph.D. (Filozofická fakulta UJEP)