Nadcházející konference

„Je občanskou povinností každého, aby ochraně památek byl nápomocen.“ Památková péče ve městech v 19. a 20. století a její tradice

Datum konání: 8. a 9. října 2024

Termín podání přihlášek: 25. dubna 2024

Místo konání: Praha (Rezidence primátora hl. města Prahy, Mariánské nám. 1, Praha 1)

Dokumenty

O konferenci

43. mezinárodní konference Archivu hlavního města Prahy, pořádaná ve spolupráci s Katedrou historie Filozofické fakulty Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem, Historickým ústavem Akademie věd České republiky, Muzeem hlavního města Prahy a Národním památkovým ústavem.

Kontakt

PhDr. Markéta Růčková, Ph.D. (Archiv hlavního města Prahy, Archivní 6, 149 00 Praha 4)

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; Tel. +420 236 004 020

 

ahmp   ff cz   historicky ustav av   muzeum hlavniho mesta prahy logo klara horova 00 1   npulogo

Filozofická fakulta

Provozovatelem tohoto konferenčního portálu je Filozofická fakulta Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem.
www.ff.ujep.cz

UJEP

Filozofická fakulta je jednou z osmi fakult, které svou vzdělávací a vědeckovýzkumnou činnost provozují v rámci Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem.
www.ujep.cz

Muzeum

Častým partnerem a spolupořadatelem našich konferencí i jiných kulturních, vědeckých a vzdělávacích akcí je Muzeum města Ústí nad Labem.
www.muzeumusti.cz

Město Ústí n. L.

FF UJEP se hrdě hlásí k městu Ústí nad Labem. Bližší informace o městě, jeho okolí a infrastruktuře můžete najít na webových stránkách města.
www.usti-nad-labem.cz

usti nad labem