Celostátní studentská vědecká konference

Datum konání: 21. – 22. října 2020

Místo konání: Filozofická fakulta Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem, Pasteurova 13

O konferenci:

Celostátní studentská vědecká konference je každoročně pořádanou akcí, kde se studenti a studentky historických oborů setkávají, aby představili a porovnali své práce, vyzkoušeli si aktivní účast na konferenci a v neposlední řadě také poznali své kolegy a kolegyně z jiných univerzit a navázali nové kontakty. První ročník této soutěžní konference se uskutečnil již v roce 1995 v Ostravě. Jednotlivé univerzity se v pořadatelství střídají. Univerzita J. E. Purkyně hostila tuto akci již dvakrát, v letech 2001 a 2009. Celostátní studentská vědecká konference se tedy do Ústí nad Labem vrací po dlouhých dvanácti letech.

Důležité termíny:

• 28. únor, nahlášení předběžného zájmu o účast v soutěži
  • 30. duben, nejzazší termín pro přihlášení prací do soutěže
  • 31. srpen, potvrzení rezervace ubytování (v případě zájmu o koleje UJEP)
  • 30. září, nejzazší termín pro nominace pedagoga do hodnotící komise
  • 21. – 22. října, konání konference